Ben10 Alien Force Türkiye

Ben10 Alien Force
 
AnasayfaKayıt Ol As10KapıAramaKayıt OlGiriş yapKurallar
İyi Günler Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz...
Ben10 Alien Force Türkiye

Ben10 Alien Force Türkiye - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

1. KÜFÜR VE ARGO KELİMELER KULLANMAK YASAK KULLANANLAR BANLANIR. 2. FLOOD MSJ YAPMAK YASAK (YANİ ARDI ARDINA 3 4 TANE MSJ YAZMAK ) 3. ARAMA YAPMADAN KONU AÇMAK YASAK 4. ÇÖP KOVASINDAKİ KONULAR EĞER KİLİTLİ DEĞİLSE ONLARA MSJ YAZMAKTA YASAK. 5. ŞİKAYETLEREDE MSJ YAZMAK YASAK. 6. PORNOGRAFY PAYLAŞIM YASAK AKSİ TAKTİRDE BANLANIRSINIZ. 7. KİMSENİN HUZURU BOZULMAYACAK. 8. FORUM İNDEXİNDE KAVGA MSJ LARI YASAK 9. PİXELİ BÜYÜK OLAN RESİMLERİDE PAYLAŞMAK YASAK. 10. GÜZEL TÜRKÇEMİZİ İYİ BİR ŞEKİLDE KULLANALIM . 11. NE OLUSA OLSUN HERZAMAN SEVİYELİ OLALIM . 12. BENİ MOD YAP BENİ ÖZEL ÜYE YAP VEYA GRAFİKER YAP GİBİ MSJ LAR ATMAK YASAK AKSİ TAKTİRDE BANLANIRSINIZ. 13. FORUM İÇERİSİNDE SİYASİ KONULAR PAYLAŞMAK YASAKTIR...UYMAYAN UYARIMAKSIZIN BANLANIR..... BU UYARILARI DİKKATE ALMAYAN ÜYELER ÖNCE UYARILIR SONRA TEKRAR AYNI HATAYI YAPARSA BANLANIR.